Rozpis utkání / výsledky

Výsledky

1. Staré pušky (Jihlava)
2. PH Retro Telč (Telč a Pacov)
3. Tatchenta Zhoř
4. Pološílené veverky (Jihlava a tak)
5. Jäger team (Ivančice)
    Líní lvi (Telč)
    Louskači bolků (Telč)
    Režim spánku (Telč)
9. BULLS (Třebíč)
    Slonokobra (Brno)

Nejlepší střelec

        David Rauscher (Staré pušky)

Nejlepší golman
        
        Jan Máca (PH Retro Telč)

Fair-play hráč

        Štěpán Vyskočil (Pološílené veverky)

Skupina A

Čas Týmy
Výsledky
   7:40 Louskači Bolků : Pološílené veverky2 : 2
   8:20 PH Retro Telč : BULLS2 : 3
   9:00 Jäger team : Louskači Bolků5 : 2
   9:40 Pološílené veverky : BULLS5 : 1
 10:20 Jäger team : PH Retro Telč0 : 3
 11:00 BULLS : Louskači Bolků4 : 8
 11:40 Pološílené veverky : Jäger team2 : 0
 12:20 Louskači Bolků : PH Retro Telč1 : 1
 13:00 BULLS : Jäger team2 : 3
 13:40 PH Retro Telč : Pološílené veverky5 : 2

Výsledky ve skupině

1. PH Retro Telč
2. Pološílené veverky
3. Jäger team
4. Louskači bolků
5. BULLS


      Skupina B

      Čas Týmy
      Výsledky
         8:00 Tatchenta Zhoř : Režim Spánku6 : 1
         8:40 Líní lvi : Staré pušky1 : 5
         9:20 Slonokobra : Tatchenta Zhoř1 : 6
       10:00 Režim Spánku : Staré pušky0 : 4
       10:40 Slonokobra : Líní lvi1 : 3
       11:20 Staré pušky : Tatchenta Zhoř3 : 2
       12:00 Režim Spánku : Slonokobra2 : 0
       12:40 Tatchenta Zhoř : Líní lvi2 : 1
       13:20 Staré pušky : Slonokobra11 : 0
       14:00 Líní lvi : Režim Spánku2 : 2

      Výsledky ve skupině

      1. Staré pušky
      2. Tatchenta Zhoř
      3. Líní lvi
      4. Režim spánku
      5. Slonokobra

          Čtvrtfinále

          Čas Týmy
          Výsledky
           14:20 PH Retro Telč : Režim spánku5 : 0
           14:40 Jäger team : Tatchenta Zhoř1 : 4
           15:00 Pološílené veverky : Líní lvi4 : 3
           15:20 Staré pušky : Louskači bolků5 : 2

          Semifinále

          Čas Týmy
          Výsledky
           15:40 PH Retro Telč : Tatchenta Zhoř1 : 0
           16:00 Pološílené veverky : Staré pušky2 : 3

          Malé finále

          Čas Týmy
          Výsledky
           16:20 Tatchenta Zhoř : Pološílené veverky2 : 1

          Finále

          Čas Týmy
          Výsledky
           16:40 PH Retro Telč : Staré pušky0 : 3